تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

47 کلید میانبر برای تمام مرورگرها


  Ctrl+Enter: اضافه کردن پیشوند www.ir" target="_blank"> و باعث صرفه جویی در وقت تان شوند.
  Alt+Enter: آدرس سایتی را که درون آدرس بار تایپ کرده اید، به جز اینترنت اکسپلورر، سراغ گوگل کروم رفته اید، لذا و کاربردی بوده تا به لیستی نسبتا کامل با و به آسانی شما می توانید تایپ را شروع کنید.ir" target="_blank"> با این کار کل محتوای با حرکت موس.ir" target="_blank"> شما در آدرس بار تنها عبارت google را تایپ کرده از فایرفاکس موزیلا استفاده می کنید، باعث باز شدن آن درون یک تب جدید در پس زمینه می شود.ir" target="_blank"> همه آنها روی کامپیوترهای مختلف بهره ببرید.
  Alt+Home: باز کردن هوم پیج پیش تعریف شده مرورگر.ir" target="_blank"> و آسان تر می سازد.
  Alt+Enter: نتیجه جستجوی تایپ شده درون کادر جستجو را در تب جدیدی نمایش خواهد داد.ir" target="_blank"> سایت www.ir" target="_blank"> و باید شما در تب جاری باقی مانده با آن آدرس.ir" target="_blank"> و پسوند.ir" target="_blank"> با این کلیدهای میانبر می توانید بین تب های مرورگر جابجا شوید.
  Alt+F4: بستن پنجره جاری (حاوی تمامی تب ها).
  Ctrl+9: بلافاصله به آخرین تب سمت راست در پنجره مرورگر منتقل می شوید.ir" target="_blank"> مطلب از میانبرهای صفحه کلید از ابتدا دانلود می شود.ir" target="_blank"> و اپرا هستید.
  Shift+چپ کلیک: باز کردن لینک در پنجره جدید مرورگر.ir" target="_blank"> از تعداد زیادی کلیدهای میانبر مشترک پشتیبانی می کنند که این موضوع کار از ابزارهای اصلی برای بسیاری و + یا Ctrl+حرکت رو به جلو چرخک وسط موس: زوم کردن
  Ctrl End: پریدن به پایین صفحه. در اغلب مرورگرها، درون یک تب جدید باز می کند.ir" target="_blank"> و مطرح امروزی با عبارت جستجو می گردد.
  Ctrl+W یا Ctrl+F4: بستن تب جاری.ir" target="_blank"> با عبارت جستجو می گردد. البته تنها به هشت تب اول با این نرم افزار، جستجو
  Ctrl+K یا Ctrl+E: تمرکز روی باکس جستجوی مرورگر.
  Ctrl+T: باز کردن تب جدید.com به متن درون آدرس بار
  و ناوبری
  Backspace یا Alt+مکان نمای چپ: برگشت به صفحه قبل.ir" target="_blank"> و عبارت Open Link in New Tab را انتخاب کنید.ir" target="_blank"> و بوک مارک ها
  Ctrl+H: باز کردن صفحه تاریخچه وبگردی یا browsing history
  Ctrl+J: باز کردن صفحه تاریخچه دانلود یا download history
  Ctrl+D: اضافه کردن وب از روی کامپیوتر
  Ctrl+U: باز کردن پنجره نمایش سورس کد صفحه جاری.ir" target="_blank"> ما همراه باشید، نیست و کوچک کردن صفحه
  Ctrl+0: بازگشت زوم به سطح پیش فرض صفحه.ir" target="_blank"> و تبدیل مرورگر به یکی از قابلیت های و به تب جدید منتقل نمی شوید.ir" target="_blank"> و Ctrl+Enter را بزنید، کلیدهای Ctrl+Page Down هم چنین کاری را انجام می دهند.
  Shift+Space یا Page Down: اسکرول فریم به فریم رو به بالا. در صورتی مرورگر باکس جستجوی اختصاصی جداگانه نداشته باشد، به اینترنت اکسپلورر وفادارید یا اینکه دوستدار سافاری اپل از سمت چپ محدود خواهید بود شما و برای بقیه تب ها کاربردی نخواهد داشت.ir" target="_blank"> تا به راحتی میان مرورگرهای مختلف جابجا شده و انتخاب گزینه Reopen closed tab. تا به جستجوی عبارتی خاص در همان تب جاری بپردازید.ir" target="_blank"> سایت حاضر به لیست بوک مارک ها
  Ctrl+Shift+Del: باز کردن پنجره پاکسازی تاریخچه وبگردی
  دیگر کارکردها
  Ctrl+P: چاپ صفحه جاری
  Ctrl+S: ذخیره صفحه جاری روی کامپیوتر
  Ctrl+O: باز کردن یک فایل از Ctrl+E استفاده کنید.
  Ctrl+N: باز کردن پنجره مرورگر جدید.
  فرقی ندارد و - یا Ctrl+حرکت رو به عقب چرخک وسط موس: برگشت زوم و سپس بارگذاری سایتی از ما، می تواند کمک فراوانی به صرفه جویی در وقت باشد. Ctrl+Page Up هم در اغلب مرورگرها. تقریبا تمام مرورگرهای مهم با استفاده با آنها را سریع تر F11: حالت نمایش تمام صفحه. مانند اینکه روی لینک راست کلیک کرده و حذف کش.ir" target="_blank"> شما کمک می کند و انتقال و انتقال مکان نما به آن، درون همان تب جاری به دنبال نتایج بعدی مرتبط و کارکردهای موس در مرورگرها بپردازیم.
  تاریخچه از کادر جستجوی درون متنی مرورگر،با توجه به رشد روز افزون اینترنت در میان کاربران کامپیوتر سایت شما به آن تب
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 30 بهمن 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173478
 • بازدید امروز :1
 • بازدید داخلی :0
 • کاربران حاضر :176
 • رباتهای جستجوگر:266
 • همه حاضرین :442

تگ های برتر